Třídní informace 7. třída

Důležité!!!!

Veškeré informace (kdy které třídy budou chodit do školy) najdete na úvodní stránce tohoto webu. V každém případě od 30. 11. jdou do školy 9. a 6. třída a až ten následující týden od 7. 12. jdete společně s 8. třídou i Vy.

Takže nezapomeňte: Nástup do školy v pondělí 7. 12.!!!

Vše potřebné tady:

K samotné výuce od 7. 12.:

příchod do školy 7,50 - 8,00 (začátek výuky bude v 8,10 - konec dle rozvrhu!)

1. - 8. hodina budou probíhat v těchto časech:

8.10 - 8.55,   9.05 - 9.50,   10.05 - 10.50,   11.00 - 11.45,   11.55 - 12.40,   12.45 - 13.30,   13.35 - 14.20,   14.30 - 15.15

Zde je k dispozici znění soutěže Matematický klokan. Výsledky si prosím pište na papír, soubor je ve formátu pdf. Snažte se!

Důležité!!!!

V pondělí 16. listopadu nebude probíhat online výuka. Práci budete provádět dle pokynů jednotlivých vyučujících bez jakéhokoliv přihlašování...

V úterý 17. 11. je státní svátek! Takže také žádná výuka!!:o)

Do Vašich emailů dostanete zadání soutěže Matematický klokan. Prosím o vyplnění. Vzhledem k tomu, že do těch souborů nejde nic zapisovat (jsou ve formátu .pdf), tak si výsledky pište někam na papír, prosím.

Mějte se hezky a užijte si volné dny!!!

Ondřej Hůlek

Upozornění k výuce v příštím týdnu (tj. od 12. do 16. října):

Výuka bude probíhat dle Vašeho běžného rozvrhu. Přihlašovat na Zoom se budete téměř ve všech předmětech přes odkaz pro 7. třídu. Pouze při hodinách, kdy vyučují p. uč. Machová, Zelená, Havlová nebo Hůlek se přihlásíte přímo k jejich osobnímu účtu. Ti budou vyučovat z domova, ne ze školy.

Rád bych také zdůraznil, že distanční výuka je povinná.

Tak se mějte hezky.

Ondřej Hůlek

V průběhu tohoto týdne (od 29. září do 2. října) budu od žáků vybírat 200,- Kč. Je to stejné jako každý rok. Část je na Unii rodičů (140,-) a zbytek na kopírování a čtvrtky pro celý následující školní rok.

Předem děkuji.

Ondřej Hůlek

Informace k hodinám vaření:

• žáci jsou rozděleni do dvou skupin
  • pracovní činnosti probíhají v třítýdenním cyklu - Jeden týden teorie 45 min, druhý týden vaření 90 minut, třetí týden polovina žáků hodinu nemá - končí v 11:40 hod.
  • v týdnu, kdy žáci vaří, si odhlašují na tento den oběd, jedí to, co si uvaří
  • na vaření vybírám 300 Kč (vše bude následně řádně vyučtováno dle absence a nakoupených potravin); prosím teď do 14 dnů o uhrazení alespoň 100 Kč
  • během každého vaření si žáci zkusí uvařit polévku, hlavní chod a moučník (velmi často nám něco málo zbyde, prosím o mističku s sebou, aby si žáci mohli jídlo odnést)
  • snažím se, aby žáci vařili jídla, která jim chutnají, mají je rádi, ale zároveň byla zdravější a plnohodnotná