Informace pro rodiče ke zhoršující se epidemiologické situaci

Vážení rodiče,

vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci na naší škole, ohrožení zdraví a prezenční výuky zvažujeme přijetí možných opatření. Pokud by v příštím týdnu (období) nepřítomnost pedagogů nebo žáků stoupla nad 30% a byla ohrožena kvalita prezenční výuky, vyhlásil bych ředitelské volno nebo bychom přešli na distanční výuku, buď celé školy nebo dotčených tříd. Zvolená varianta bude záležet na situaci ve škole. Naší snahou bude zachovat výuku především v 1. - 3. třídě, tj. u potřebných žáků. Důležitým momentem pro vyhlášení případného následného volna může být pondělí 31.1.2022 a následující dny.

Uděláme vše pro zachování prezenční výuky, ale někdy jsme bezmocní. Informace o školní družině a školní jídelně bychom upřesnili v případě vzniklé situace.

V případě příznaků onemocnění (teplota, kašel, rýma,...) neposílejte děti do školy.

Sledujte stránky školy a informace v systému Bakaláři.

Děkujeme za pochopení a snad už bude lépe.

za vedení školy

Jan Strašil, ředitel školy