Jak používat program Bakaláři

15.09.2021

Zde najdete několik informací ohledně programu Bakaláři. Do Bakalářů se přihlásíte přes naše webové stránky, kde na úvodní stránce najdete odkaz nebo klikněte zde.

Důležité je vědět, že každý žák má dva přístupy. Jeden je pro žáka a druhý pro rodiče.

Bakaláři umí hodně věcí, které se vztahují k výuce. Třídní učitel si zvolí, které bude používat.

Co Bakaláři umí:

pololetní klasifikaci, průběžnou klasifikaci, rozvrh hodin, přehled docházky, omluvení docházky (modul pro rodiče), přehled výchovných opatření, informace o suplování, komunikaci s učitelem, údaje z karty žáka (doporučuji kontrolovat platnost údajů), informace o družině, propojení účtů u sourozenců  ....

Orientace v programu není těžká, jenom to chce ze začátku trochu trpělivosti.

Informace k přihlášení najdete zde.

Vše o klasifikaci najdete zde.

Jak na kontrolu osobních údajů najdete zde.

V nápovědě k rozvrhu hodin je speciální oddíl pro rodiče. Odkaz je zde.

Vzájemná komunikace Komens je vysvětlena ve videu zde.

Pokud ještě nemáte Bakaláře ve svém mobilu, tak odkaz na stažení je zde.

Další zajímavé odkazy:

Stručný návod pro rodiče ze ZŠ Smiřice je zde

Všechna videa od společnosti Bakaláři jsou zde

Pokud máte nějaké připomínky nebo dotazy, můžete se obrátit na j.polej@zsvporici.cz.