Novinky

Dne 25.5.2022 v 16:00 proběhne v jazykové učebně (přízemí školy) informativní schůzka týkající se zájezdu do Anglie. Žádám rodiče přihlášených žáky, aby se na schůzku dostavili.

Ve středu 25.5.2022 se od 15.00 do 17.00 hod. konají konzultace pro rodiče, na kterých můžete získat informace o prospěchu a chování žáků. Zveme všechny rodiče a především rodiče žáků 2. stupně. V dané době budou přítomni všichni vyučující.

TJ Velké Poříčí a Fotbalová asociace ČR Vás zve na nábor. Přiveďte svého malého fotbalistu nebo fotbalistku do místního klubu a nastartujte jeho cestu ke hvězdám. Bližší informace zde.

ŠKOLNÍ ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT VYHLAŠUJE OD ÚTERÝ 17.5.2022 BAREVNÝ TÝDEN.

V letošním školním roce se naše škola opět připojuje k dobrovolné, prospěšné akci tj. sběru léčivých bylin.

Ve čtvrtek 21.4.2022 od 16:30 hod. zveme rodiče žáků 2. stupně na třídní schůzky, které se uskuteční v budově ZŠ ve Velkém Poříčí. Program schůzek bude na www. stránkách školy.

Ve dnech 26. - 27.3. se v prostorách naší krásné školy konaly mezinárodní jazykové zkoušky Cambridge English Exams. 6 různých úrovní zkoušek (Starters, Movers, Flyers, Key, Preliminary a First for Schools) se účastnilo 140 dětí z jazykové školy Helen Doron English z okresu Náchod, Trutnov a Rychnov nad Kněžnou. Všechny děti byly perfektně...

Rodičovská unie zve děti, rodiče a přátele školy na jarní slavnost v maskách, která se koná v pátek 8.4. v 18 hodin na sále Obecního domu. Vstup zdarma. Prosíme rodiče o drobné občerstvení pro děti. Těšíme se na Vás. Plakát si můžete prohlédnout zde.