Třídní informace 6. třída

Leden 2021 probíhá distanční výuka.

Vážení rodiče, přestože nadále probíhá mimořádná situace, která se dotýká žáků i jejich hodnocení, chtěli bychom Vás o průběžném vzdělávání a hodnocení žáků informovat.

Informace můžete získat ve čtvrtek 17.12. v době 15.00- 17.00, kdy budou všichni vyučující on line připojeni na videokonferenci ZOOM a ochotni zodpovídat Vaše dotazy. Přihlašovací údaje vyučujících najdete na www. stránkách školy nebo je získáte od svých dětí..

Pokud by se spojení nezdařilo, můžete kdykoliv individuálně kontaktovat daného vyučujícího nebo třídního učitele pomocí telefonu, emailu.

vedení školy

7.12. POZOR!!!!

Výuka paní učitelky Křivohlávkové a paní učitelky Machové v týdnu od 7.12. do 11.12. bude probíhat pouze zadáním práce, on line hodiny NEJSOU.

12.11. Sdělení pro žáky a rodiče

V pondělí dne 16.11. bude výuka probíhat formou samostatné domácí práce. Žáci dostanou k vyřešení matematického klokana. Žáci se nebudou připojovat on-line výukou na jednotlivé učebny a vyučující.

Bližší informace o  matematickém klokanu a jeho zadání sdělím zítra.

Mgr.Pavel Lokvenc

22.10.2020  Přeji všem žákům hezké prázdniny.

Doporučuji pobyt v přírodě a pokud možno klid a pohodu!

11.10.2020

Dobrý večer v nelehké době!

Od čtvrtka může začít distanční výuka pro 2.stupeň základních škol.

Platforma pro distanční výuku:   ZOOM.

Učitelé učí dle rozvrhu hodin z PC umístěného v 6.třídě.

Jediné heslo pro vstup do aplikace:    4102328157

6zsvporici

Další používaná aplikace v rámci ZŠ Velké Poříčí:  GOOGLE CLASSROOM

( GOOGLE učebna).

Přístup do této aplikace zítra s žáky prodiskutujeme a následně zašlu příslušné informace.

Dobrý večer

Pavel Lokvenc

29.9.2021  Dobrý den!

Zaslány informace o vyúčtování Týdne v přírodě a informace o platbách do tř.fondu.

Informace o COVID:  škola pracuje v režimu 3R ( roušky,rozestupy, ruce).

někteří žáci v rámci třídy jsou v režimu karantény ( např. ze sport.utkání), to platí

i   pro celou školu

Fotografie z Týdne v přírodě jsou zde.

Informace a návody jak pracovat s Google učebnou naleznete zde: