TŘÍDNÍ INFORMACE

Dobrý den,

ZKOUŠKA SPOJENÍ.

Vážení rodiče,

prosím, abyste mi potvrdili přečtení (do sms zpráv) a vzali na vědomí,

že cyklus 10 lekcí povinného plaveckého výcviku žáků 3. a 4. ročníku zahajujeme letos hned v pondělí 4. září 2023.

Sraz žáků je vždy v pondělí v 6:45 h u jídelny, odjíždíme v 7 h. (Návrat do školy cca v 9:30 h.)

Náklady na výcvik i dopravu hradí škola a městys.

S sebou: plavky (ne šortky nebo bermudy), mýdlo (sprchový gel), ručník, dívky případně gumičku na stažení dlouhých vlasů. Na první lekci je vhodný též župan. Děti se rozřazují do skupin a při čekání jim může být chladno.

Po návratu z bazénu si v pondělí přidělíme klíčky od šatních skříněk a děti půjdou domů. Přihlášené děti jdou do družiny a na oběd. Pokud někdo z vážných důvodů nebude moci jet, prosím o omluvenku.

V úterý jdeme do školy normálně, probereme organizační věci, děti dostanou rozvrh hodin a sešity k obalení.

Výuka už bude probíhat podle rozvrhu - Čj, M, Prv, Aj, Tv.

Přeji vám všem hezký zbytek prázdninových dnů a těším se na spolupráci v novém školním roce!