Třídní informace 3.B

Ještě mám prosbu, stejně jako loni bych dětem pověsila adventní kalendář, prosím, zda byste mohli poslat 18 bonbonků nebo jiných maličkostí do pytlíčků. Moc děkuji

V pondělí nástup žáků třetích tříd do školy v 7, 35 - 7, 40 hodin, ostatní podrobnější informace jsem poslala do emailů.

Jak už jistě víte ( viz. úvodní strana webových stránek ), v pondělí 16. 11. nebude probíhat online výuka. Děti si mají v tomto čase zkusit vypočítat matematickou soutěž Klokánek. Třeťáci letos patří do kategorie Cvrček. Výsledky, pokud budou umět vyřešit, ať napíší do školního sešitu. Do zadání se psát nedá. Zadání vám pošlu v neděli do emailů, výsledky potom v úterý. Prosím, ať si děti samy provedou kontrolu a vyhodnocení. Letos se to nikam neposílá, je to pouze orientační. Já se pak jen optám, jak dopadly.

Děkuji opět za spolupráci.

Prosím, pokud se děti nemohou z nějakých důvodů účastnit výuky on - line, napište mi zprávu - omluvenku. Během on - line připojení by neměly odcházet pryč, je to jako by odešli v době výuky ze třídy !

14.10.    Přihlášení na angličtinu (skupina p.uč. Borsové):

ID: 788 950 7326

heslo: 95 55 31

Dobrý den, na e - mail jsem Vám poslala několik informací a přihlašovací údaje na on - line výuku, která začíná zítra ráno v 9, 00 hodin. Zde je rozvrh:

1.  9,00 hod.                2. 10,00 hod.                 3. 11,00 hod.

PO           Český jazyk                    Matematika                  Anglický jazyk

ÚT           Český jazyk                    Matematika                  Prvouka

ST           Český jazyk                     Matematika                  Čtení / psaní

ČT           Český jazyk                    Anglický jazyk               Matematika

PÁ           Český jazyk                     Matematika

Ještě info k obědům. Děti mohou chodit na obědy v době, kdy by normálně končily výuku. Pro nás to znamená asi 12, 35 - 12,50 hodin.

Prosím o zakoupení plastových průhledných folií, na které se dá psát tužkou a gumovat a do kterých se vkládají stránky z učebnice. Stačí malá velikost A 5. Děkuji.

Fotografie třídy zaplatím z třídního fondu ( á 40.- ).

Jen připomínám - zítra plavání, odjezd od školy v 10,00 hod.

Vzhledem k tomu, že příští týden v pondělí je volno a tím odpadá plavání, mají děti náhradní termín ve středu 30. 9. od 10,00 hod . Ráno přijdou do školy a asi o půl desáté je odjezd. Na oběd jsme zpátky.

14,. 9.

Třídní schůzky se konají ve středu 16. 9. v 16, 30 hodin. Částka za sešity je je letos 560.- Kč, největší položka je PS na AJ ( 205.- Kč ). Pokud to bude možné vybrala bych si to na TS. Do fondu se letos nevybírá, máme ještě přebytky z loňska, ale ještě Vás poprosím o 200 Kč ( 70.- za čtvrtky a kopírování, 130.- příspěvek na Rodičovskou unii ), můžete zaplatit později.

Dobrý den, ještě jednou všechny zdravím po prázdninách a posílám ještě další informace.

Zítra 1. 9. již platí pro 1. stupeň příchod do školy 7. 30 - 7. 45 hodin. Půjdou rovnou do třídy, klíčky od skříněk teprve dostanou.

Rodiče mají do školy vstup zakázán! Pokud bude potřeba něco vyřešit, domluvíme se telefonicky.

Informace o plavání dostanou zítra, ještě doplňuji - je nutné, aby děvčata měla plavací čepice kvůli vlasům!

Důležité upozornění !! Pokud bude vaše dítě jevit nějaké příznaky onemocnění, neposílejte ho školy!

Zítra se vydává oběd pro žáky 1. stupně v 11, 30, ve škole skončíme kolem 9. 30 hodin. Přihlášené děti mohou zůstat v družině.

Posílám ještě info k plavání - vzhledem k tomu. že první hodinu děti při rozdělování do skupin většinou sedí a pak je jim zima, dejte jim klidně s sebou dva ručníky nebo župánek, aby se měly do čeho zabalit. Je to na bazéně domluveno. Věci na plavání ať mají zvlášť v batůžku, mohou mít nějakou malou sušenku s sebou popř. pitíčko. Na bazéně si nic kupovat nebudou.

V sobotu Vás všechny ještě jednou zvu na Poříčské Olympijské hry, pro děti jsou připraveny malé odměny a občerstvení .

Vložte svůj text...

9.9.

Zítra musí mít všechny děti s sebou 2 roušky!