Upozornění o zkrácené výuce 31. ledna

Dne 31. ledna bude předán výpis pololetního vysvědčení. Toto předání proběhne v průběhu 5. vyučovací hodiny. Poté bude výuka ukončena (tj. ve 12,35). Odpolední vyučování odpadá.

Ondřej hůlek

Dobrý den,

po konzultaci s nemocnicí platí skutečně čas testování v 9:00 hod. ve škole. Doba uvedená v odkazu neplatí.

Starší žáci mohou přijít bez doprovodu zákonného zástupce, s sebou kartu pojištěnce.

vedení školy

Informace - Po 6. 12.

Rodiče a žáci,

jak bylo uvedeno v posledním sdělení, škola zajistila PCR testy na úterý 7. 12. Testování bude probíhat od 9,00 dle pokynů níže (je nutná registrace!). Zde je sdělení od pana řaditele:

Vážení rodiče,

zítra tj. v úterý 7.12.2021 mohou být otestováni ve škole všichni žáci, kteří jsou v karanténě a mají podstoupit PCR test. Sraz žáků v 9:00 hod. před školou. Je potřeba se registrovat viz. odkaz níže.
V případě zájmu se mohou testovat i žáci očkovaní nebo bez karantény. Nutná registrace.​

vedení školy

Na tomto odkazu proveďte registraci, prosím.

Děkuji.

o.h.

Vážení rodiče a žáci,

situace s Covidem 19 je i nadále napjatá. Prosím Vás tedy, abyste sledovali program Bakaláři, kde by měly být veškeré aktuální informace. Pozitivní test se objevil i v pedagogickém sboru. Vzhledem k tomu vedení školy vydalo toto rozhodnutí:

Vážení rodiče,

vzhledem k pozitivnímu testu vyučujícího nařídila KHS karanténu dětem s výukou německého jazyka a nutnost absolvovat PCR test. Karanténa se netýká žáků s výjimkou (očkování, prodělali nemoc).

Žák, který absolvuje povinný PCR test s negativním výsledkem nastoupí na prezenční výuku, nejdříve však ve středu 8.12.2021. Pokusíme se zajistit otestování PCR testy v úterý 7.12. ve škole, budete informováni. Karanténa končí nejpozději 15.12.2021.

viz. podrobnější informace v přiloženém dopise

Výuka probíhá prezenčně, ale bude přenášena pomocí aplikace ZOOM, takže žáci mohou výuku sledovat.

Pokud nastanou změny, budete informováni. V případě potřeby volejte 491 482 286.

Děkujeme za pochopení.

Vedení školy

V příloze emailu, který posílám rodičům, je i výše zmíněný dopis (ten přikládám i sem).

Děkuji za pochopení.

Ondřej Hůlek